I Gminna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków ,,Wyścigi na wesoło"

"Każde dziecko o tym wie.

Chcesz być zdrowy - ruszaj się!

Sport to bardzo ważna sprawa,

Są reguły, jest zabawa...."

06.02.2020r w Strzelcach dobyła się I Gminna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków ,,Wyścigi na wesoło".                                                                                      Olimpiada rozpoczęła się od uroczystego powitania gości, następnie zaprezentowały się  wszystkie drużyny biorące udział w zawodach. Przedszkolaki miały okazję poczuć ducha sportowej rywalizacji i poznać zasady gry fair play. Sportowa Olimpiada Przedszkolaków to świetna zabawa, moc emocji i duża dawka ruchy fizycznego. Wspaniała atmosfera i dużo emocji towarzyszyły do końca rozgrywek sportowych. Na naszych zawodników czekał również słodki poczęstunek. .Na koniec zawodów każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom, a na szyjach zawodników zawisły medale.