Pożegnanie starszaków z grupy III

"Tak w przedszkolu było miło,

tyle czasu się tu było.

Dziś żegnamy swe przedszkole,

bo czas mysleć już o szkole.

Zostawimy swe zabawki,

które smutno spoglądają.

Wiedzą wszystkie o tym dobrze,

że dziś z nami się rozstają".

Już od kilku dni słyszeliśmy w przedszkolu pytania od młodszych dzieci: "czy to prawda, że część starszaków odchodzi do szkoły?", "czy starszaków już nie będzie". A my nauczycielki ze łzami w oczach odpowiadałyśmy: "tak to prawda!".

12.06.2019r. NADSZEDŁ CZAS POŻEGNANIA! Wtedy to odbyła się pożegnalna uroczystość, podczas której 11 starszaków pożegnało się z przedszkolem. Występ artystyczny dzieci rozpoczął się wspaniałym tańcem - polonezem, następnie przedszkolaki odśpiewali piosenki i wiersze opowiadające o przedszkolu. Po części artystycznej nadszedł czas na upominki: każdy absolwent otrzymał dyplom ukończenia przedszkola i nagrody oraz na podziękowania: Pani Dyrektor, pani Basi i rodziców. Rodzice podziękowali pani Dyrektor za owocną współpracę, personelowi przedszkola za zaangażowanie, a pani Basi za cierpliwość, uśmiech na twarzy i ciepłe serce. Nie brakowało łez...

Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek.

My, kochane sześciolatki ze łzami w oczach i smutkiem w sercach, ale i z uśmiechem na twarzy życzymy Wam kochane dzieci dużo uśmiechu i powodzenia w szkole!

Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile.