Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu

Kochana babciu i dziadku nie jest do dziełem przypadku, że was tak bardzo kochamy, bez was smutny byłby świat!- takimi słowami Przedszkolaki przywitały swoich Dziadków podczas uroczystości z okazji ich święta.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. W podziękowaniu za ich wielkie serce, w dniach 21, 22oraz 23 stycznia w każdej grupie odbyły się uroczyste spotkania. Mali artyści w przygotowanych programach artystycznych wyrazili  swoją miłość i wdzięczność do ukochanych dziadków. Jednocześnie szczęśliwe, dumne i wzruszone twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Po występach dzieci wręczył upominki i zaprosiły do wspólnej zabawy. Dopełnieniem uroczystych spotkań był słodki poczęstunek. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Dziękujemy Dziadkom za przybycie na uroczystość, a rodzicom za pomoc w jej przygotowaniu.