Koncert Jesienny

6.11.2019r. W Naszym Przedszkolu odbył się Koncert Jesienny, połączony był ze szczególnym wydarzeniem: pasowaniem najmłodszych dzieci na prawdziwych przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez dzieci ze starszych grup oraz przedstawienia krótkiej części artystycznej w wykonaniu grupy 3 latków. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Po części artystycznej Pani Dyrektor uroczyście pasowała na przedszkola maluchy, które we wrześniu pierwszy raz rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Był to dzień niezapomnianych wrażeń i pełen szczęścia dla wszystkich obecnyc.

Pełna fotorelacja z uroczystości znajduje się na naszym facebookowym profiluUśmiech